siltas vanduo nuo peciaus

Pirtes krosnių aptarimas.

Moderatorius: tramas

siltas vanduo nuo peciaus

Standartinė raganauskis » Ket Gru 29, 2011 4:18 pm

sveiki ar mano planas pasiteisintu siltam vandeniui gauti stai toks prikabinu foto kokia bus jusu nuomone apie tai gal ko truksta ar kaip butu geriau?
Prikabinti failai
1323617499322.jpg
stai
1323617499322.jpg (21.62 KiB) Peržiūrėta 15344 kartus(ų)
raganauskis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Pir Lap 15, 2010 2:46 pm

Re: siltas vanduo nuo peciaus

Standartinė raganauskis » Ket Gru 29, 2011 4:20 pm

Ir prie to pacio kodel paleja lentu apacios?ventiliacija gera durys pastoviai po pirties adararos kad gerai filtruotu ora ir dziutu kaip isnaikinti patarsite pelesi?jo nedaug bet pradzia jau yra :(
raganauskis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Pir Lap 15, 2010 2:46 pm

Re: siltas vanduo nuo peciaus

Standartinė ramunas » Šeš Gru 31, 2011 1:15 am

"samovarinis" bakas - ne geriausias sprendimas - dūmtraukio vamzdyje kaupsis suodžiai- reikia sugalvot kaip juos valyti. maža to jeigu užmiršite išleisti vandenį ir jis užšals- gali būti problemų.
dėl pelėsio apačioje- matyt apačia nesyšyla, todėl ir drėgmė ten neišdžiūna -atviros durys dar labiau šaldo garinės apačią. siūlyčiau perdaryti ventiliacinę sistemą taip kad šiltas oras nusileistų iki grindų - tada, galbūt, išdžius mediena ir pelėsis nesiplės.
ramunas
 
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2010 4:44 pm

Re: siltas vanduo nuo peciaus

Standartinė ramunas » Šeš Gru 31, 2011 1:17 am

be to- kaip ruošiatės valyti kalkes iš tokio bako vidaus?
ramunas
 
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2010 4:44 pm

Re: siltas vanduo nuo peciaus

Standartinė raganauskis » Šeš Gru 31, 2011 9:35 am

kiek esu buwes pirciu nepasakyciau kad apacioje yra silta visose o nera kokiu priemoniu purskemu ar kazko pelesiui salinti?suodzius isvalau as is kamino man ta backa nemaiso tik ar tame pavizdyja nereiktu dar imontuoti apsauginiu voztuvu kad nebutu bedu ka patarsite?
raganauskis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Pir Lap 15, 2010 2:46 pm

Re: siltas vanduo nuo peciaus

Standartinė ramunas » Šeš Gru 31, 2011 12:21 pm

jeigu daugumoje pirčių šalta palei grindis, tai dar nereiškia kad taip ir turi būti - ir ne su pelėsiu reikia kovoti, o drėgmę iš tos viettos išvaryti.

dėl bako - bet kokia papildoma apsauga bakui- tai gerai, nors aš patarčiau daryti "atvirą" (uždengiamą dangčiu) baką - vožtuvų nereikės........
ramunas
 
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2010 4:44 pm

Re: siltas vanduo nuo peciaus

Standartinė raganauskis » Šeš Gru 31, 2011 7:14 pm

Man ir pelyja toja vietoja kur pirtyja yra vandens nubegimas nes as dar karts nuo karto pacia pirti sudrekinu kad daugiau dregmes butu kazka teks daryti....o gel vandens jai bus su dangciu tai kaip man pada atbegs siltas vanduo i dusine juk nebus jokio spaudimo ?ar kazka netaip supratau.
raganauskis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Pir Lap 15, 2010 2:46 pm

Re: siltas vanduo nuo peciaus

Standartinė ramunas » Pir Sau 02, 2012 12:23 am

darosi du čiaupai - vienas įbėgimas ir vienas išbėgimo čiaupas (abu gali būti apačioje- dušo nepastatyt, tačiau persipylimams visiškai priimtina. antra - su tokiu baku neliks problemų su kalkių valymu, neliks būtinybės laistyti sienas - galėsit reguliuoti drėgmę atidarydamas ar uždarydamas bako dangtį.
ramunas
 
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2010 4:44 pm

Re: siltas vanduo nuo peciaus

Standartinė raganauskis » Pir Sau 02, 2012 5:02 pm

del dregmes palaikymo as tai jau buvau numetas kazka panasaus kaip tu sakai.tik su tais perpilimais atsibos vaikscioti su kibiru i dusa :) vyram tinka ir saltas vanduo o moterim nevisom jis tinka tai delto ir yra mastoma ka kaip daryti....
raganauskis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Pir Lap 15, 2010 2:46 pm

Re: siltas vanduo nuo peciaus

Standartinė ramunas » Ant Sau 03, 2012 1:06 am

gali vamzdžiu nuvesti karštą vandenį į prausyklą - aš savo pirmojoj pirty taip buvau padaręs - labai patogu - prisileisti karšto vandens neužeinant į garinę.
ramunas
 
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2010 4:44 pm

Kitas

Grįžti į Pirties krosnys

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių