Puslapis 11

Kur įsigyti, o kur ne

StandartinėParašytas: Pir Kov 21, 2011 1:09 am
jignas
Pamaniau, kad pavirkausiu, nes už man asmeniškai labai brangią 5,50lt sumą "Senukuose" įsigijau "vantų" (gerai, kad tik 2)... Šluotos kažkokios, nes šakos parinktos tai labai storos ir pati vanta nors ir pakenčiamos formos, bet sunki labai, o sunki, nes medienos daug - primušti žmogų su tokia gali - rimtai.
Prakeikiu tą prekybcentrį ir tikiuosi rasti "tautiškų" dar... Yra idėjų, kur tai padaryti?
Ai, pernai esu pirkęs irgi prekybcentry, bet jos buvo kito "gamintojo" ir net labai neblogos man pasirodė. Ir pigesnės... Pasakymas, kad viskas brangsta tai man čia juokingas... Jas tik atvežti iki pardavimo vietos gal brangiau dabar, bet kad berželių šakos pabrango... ką aš žinau :).

Re: Kur įsigyti, o kur ne

StandartinėParašytas: Pir Kov 21, 2011 2:03 pm
ramunas
nu jo - yra tokia problema- as pirtele lt parduotuveje pirkau (beda prispyre) kelias vantas- kotas suristas plienine VIELA..... ir kaina 6.5 lt

bet man pasiseke- nusipirkau is zmogaus berziniu vantu- masyvios - is dvieju zmogaus vantu galima padaryti tri pirtininko vantas....

Re: Kur įsigyti, o kur ne

StandartinėParašytas: Pir Kov 21, 2011 2:53 pm
andrius
Kalvariju turguj Vilniuje visokiu rusiu ir kalibro - nuo 2,5 lt uz kadagine iki 6 lt uz kanadinio azuolo.
Neretai nusiperku.

Re: Kur įsigyti, o kur ne

StandartinėParašytas: Tre Kov 23, 2011 12:00 pm
jignas
Kaune soties turguje teiravausi vietinių, tai sakė retai būna, bet rekomendavo į Žaliakalnio turgų nuvykti, bet vis neprisiruošiu... Nes pvz Aleksoto turguje niekad vantų nesu matęs pirkti... Gal kauniečiai turi kokių minčių, vietelių gerų, kur nebūtų gaila žmogui kad ir tuos tris litus mokėti už padorią vantą? :)

Re: Kur įsigyti, o kur ne

StandartinėParašytas: Ant Kov 29, 2011 9:14 am
Turistas
Nedažnai užsuku į Žaliakalnio turgų, bet vantų visuomet matydavau (prie pagrindinių vartų) Tiesa, beveik visos geriau tiktų kiemelį pašluoti, nei pirtin neštis. :) Kotai su lapais, tai vos apimti gali , be to ir nevykusiai sudėtos. Tačiau yra išeitis. Jau atmirkusias išardyti ir perrišti. Iš 2-jų, visai neprastos 3 gaunasi.